Zagłębie Sosnowiec - strona nieoficjalna

Okiem trenerów - podsumowanie sezonu

• autor: grzegorzsongo, 2015-06-30 22:49

Trenerzy Grzegorz Bąk, Wojciech Pniak

Nasza drużyna zagrała kolejny bardzo dobry sezon. Ponowne vice mistrzostwo śląska daje wiarę że szkolenie w roczniku idzie w bardzo dobrym kierunku. Osiem zwycięstw trzy remisy i dwie porażki pozwoliły nam zdobyć drugie miejsce, a do przedostatniej kolejki walczyliśmy o zwycięstwo w lidze. Większość naszych zawodników spełniła nasze oczekiwania. Ważnym elementem była systematyczność zawodników w treningach co przełożyło się na wynik końcowy drużyny. Wyrównany skład pozwolił na dużą rotację w składzie i zwiększoną rywalizacje o pierwsze miejsce w zespole. Organizacja gry wyglądała na bardzo dobrym poziomie. Zespół stracił najmniej bramek ze wszystkich zespołów. Większość straconych bramek była spowodowana błędami indywidualnymi zawodników. Ogólnie ostatnie pół roku było bardzo intensywnym czasem dla chłopców który na pewno wpłynie pozytywnie na dalszy ich rozwój. Widać że część zawodników jest już świadoma swoich umiejętności i ich zaangażowanie było widać podczas wszystkich swoich spotkań. Chłopcy po raz kolejny zasługują na wielkie brawa a ich postępy można zaobserwować w każdym spotkaniu.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

ZAGŁĘBIE TALENTÓW

Ślub Trenera Grzegorza
Ładowanie...

Zagłębie SosnowiecMUKP Dąbrowa Górnicza
Zagłębie Sosnowiec 3:1 MUKP Dąbrowa Górnicza
2016-06-18, 11:00:00

Zagłębie Sosnowiec 3:1 MUKP Dąbrowa Górnicza
AKS Niwka 3:0 GKS GIEKSA Katowice
Czarni Sosnowiec 1:1 Rozwój Katowice
UKS Ruch Chorzów 3:1 AKS Wyzwolenie Chorzów

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.